Закарпаття: “Єврокар” подарує власникам Skoda картки для безкоштовного сервісного обслуговування

Компанія “Єврокар” надасть всім власникам Skoda картки “Skoda 24”, як продовження реалізації стратегії, пов’язаної з відповідальністю компанії, і спрямованої на впровадження нових стандартів якості обслуговування клієнтів.

ТОВ “Єврокар” докладає максимум зусиль, щоб всі без винятку власники Skoda гарантовано відчули надійність, відповідальність і сприяння з боку ТОВ “Єврокар” і дилерів Skoda в Україні. Так, в рамках програми “Skoda 24”, з метою забезпечення максимального комфорту, всі власники автомобілів Skoda отримають спеціальні пластикові картки учасників програми “Skoda 24”. Володарі пластикових карток “Skoda 24” можуть розраховувати на цілодобову сервісну підтримку, крім того, на картці вказаний телефон лінії підтримки.

Програма “Skoda 24” включає головні цінності бренду, що діють сервісні і клієнтські програми, послуги, що надаються службами технічної і інформаційної підтримки. Клієнти дилерської мережі “Єврокар” завжди можуть використовувати необхідну їм у даний момент послугу або отримати кваліфіковану консультацію.

Якість автомобілів Skoda, якість сервісного обслуговування, широкий спектр післяпродажних послуг і програм гарантують власникам Skoda безпеку, комфорт і стабільність протягом всього часу володіння автомобілем.

В Україні регіональна мережа авторизованого сервісного обслуговування представлена офіційними дилерськими підприємствами Skoda. Всі сервісні центри Skoda оснащені сучасним спеціалізованим обладнанням для надання повного переліку сервісних послуг.

Крім сервісних послуг на фірмових СТО клієнтам запропонують широкий перелік оригінальних аксесуарів Skoda. Багатий вибір аксесуарів допоможе зробити автомобіль оригінальним і ще більш практичним, а також розширити можливості його експлуатації. Серед переваг оригінальних запчастин і аксесуарів Skoda – якість, надійність і функціональність.

Слід зазначити, що всі дилерські підприємства “Єврокар” щорічно проходять сертифікацію з боку Skoda Auto as на предмет відповідності корпоративним вимогам виробника. Крім того, кожен дилер Skoda щоквартально проходить аудит і з боку компанії “Єврокар”.

Картку “Skoda 24” можна отримати у всіх автосалонах дилерської мережі “Єврокар”. Більш детальну інформацію щодо сервісних послуг та вартості можна отримати в авторизованих сервісних центрах або за телефоном “гарячої лінії” 0 800 500 02 30.

Довідка:

ТОВ “Єврокар” – офіційний постачальник автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2002 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку.

Дилерська мережа “Єврокар” складається з 77 підприємств і є однією з найбільших в Україні, вона визнана кращою в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів.

eurocar.com.ua