Ужгородці Ігор Ковальчук і Кирило Бедь беруть участь у Фестивалі православних ЗМІ

У понеділок 17 травня о 17.00 з багословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви відбулося відкритя ІІ Фестивалю (форумі) ЗМІ православних, який в цьому році проходить в Криму на запрошення Сімферопольської єпархії Української Православної Церкви.
З благословення ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія професора, архімандрита Віктора (Бедь) в форумі беруть участь прес-секретар УУБА — КаУ, редактор офіційного сайту УУБА читець Ігор Ковальчук та заступник директора інформаційно-видавничого центру УУБА – КаУ, редактор відділу газети «Срібна Земля» Бедь Кирило Михайлович.

До початку роботи фестивалю в білому залі Лівадійського палацу відкрилась фотовиставка, присвячена 75-ій річниці Предстоятеля УПЦ, Блаженнійшого Митрополита Володимира. Фотовиставка під назвою «Предстоятель» почала свою подорож саме з Криму, куди прибули журналісти православних ЗМІ з різних єпархій УПЦ. На експозиції представлено 40 робіт двох авторів, двох майстрів: секретаря Блаженнійшого Митрополита Володимира, доктора богослов’я єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинко) і особистого фотографа Предстоятеля УПЦ диякона Максима Брусники. Після урочистого відкриття фотовиставки на честь 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира та молебню в Хрестовоздвиженському храмі у Лівадії гості та учасники ІІ Всеукраїнського фестивалю православних ЗМІ зібралися в Білому залі Лівадійського палацу для офіційного відкриття даного форуму.

У пленарному засіданні взяли участь близько 100 учасників – представники органів місцевої влади та засобів масової інформації з усіх єпархій Української Православної Церкви, кримські журналісти.

Захід розпочався з відеозвернення до учасників Фестивалю Блаженнішого Митрополита Володимира. Далі з вітальними словами виступили члени Президії — митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, заступник Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Бахарєв Михайло Олексійович, заступник Голови Ради Міністрів АРК Гривковський Едуард Олександрович, перший заступник Постійного Представника Президента України в АРК Казарін Володимир Павлович, голова Республіканського комітету у справах релігій АРК Чулкова Лариса Володимирівна та інші високо посадовці регіону.

Прес-служба УУБА