Закарпаття: У четвер в Ужгороді перебуватиме Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов

За інформацією джерел у обласному управлінні МВС України у Закарпатській області, завтра, в четвер 20 травня, на Закарпатті перебуватиме Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Наразі про програму перебування міністра невідомо.

Могильов Анатолій Володимирович  народився 06 квітня 1955 року в місті Петропавловськ-Камчатський Російської Федерації. Після закінчення факультету фізики Слов’янського педагогічного інституту Донецької області працював учителем середньої школи. З 1979 до 1981 року служив у Збройних Силах СРСР, а після демобілізації знову повернувся працювати вчителем фізики  до Слов’янської середньої школи № 18 Донецької області.

З червня 1982 року Анатолій Могильов розпочав службу в органах внутрішніх справ на посаді дільничного інспектора інспекції в справах неповнолітніх Слов’янського районного відділу внутрішніх справ УВС Донецької області. Згодом обіймав посади оперуповноваженого відділення карного розшуку, начальника відділення дільничних інспекторів міліції, відділення карного розшуку, заступника начальника Слов’янського районного відділу внутрішніх справ з оперативної роботи УВС Донецької області.

З грудня 1992 року працював старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах відділу внутрішньої безпеки УВС Донецької області.

У 1993 році Анатолій Могильов закінчив Українську академію внутрішніх справ.

З 1995  до 2000 року очолював Артемівський міський відділ УМВС України в Донецькій області,  а з 2000 до 2005 року – Макіївське міське управління УМВС України в Донецькій області.

2007 року Анатолій Могильов призначений начальником ГУ МВС України в АР Крим, а згодом заступником Міністра – начальником Главку міліції Криму.

З грудня 2007 року перебував у розпорядженні Міністерства внутрішніх справ України.

11 березня 2010 року генерал-майор міліції Анатолій Володимирович Могильов призначений Міністром внутрішніх справ України.

mvs.gov.ua