На Закарпатті обговорили питання ефективної взаємодії виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

У четвер, 20 травня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, перший заступник голови облради Андрій Сербайло провели засідання регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Як повідомили Закарпаття онлайн в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА, участь у заході також взяли голови райдержадміністрацій, райрад.
Передусім керівник краю нагадав присутнім, що було створено Раду регіонів при Президенті України. Адже розпочато велику роботу з реформування держави і Рада регіонів має стати частиною цього процесу.

В області було створено регіональну раду з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, яку очолив голова облдержадміністрації.

– Є чимало регіональних проблем, що маловідомі на загальноукраїнському рівні.  Аби більш ефективно їх вирішувати, необхідно внести свої пропозиції й направити Раді регіонів при Президенті України, – сказав Олександр Олександрович.

Перші кроки з реформування різних галузей уже зроблено, зокрема, на засіданнях обласного комітету економічних реформ. Відтепер до цієї роботи долучаться і представники регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Керівник краю, звертаючись до очільників районів, особливо наголосив, що слід не лише озвучити проблеми, а й внести пропозиції їх вирішення. Відтак без співпраці різних гілок влади на місцях не обійтися, – підкреслив Олександр Ледида.

Нині Олександр Олександрович виділив кілька  питань,  вирішувати які треба на державному рівні. Це, зокрема, відновлення діяльності вільних економічних зон та територій пріоритетного розвитку, вивіз лісу-кругляка за межі області тощо. Ці питання він планує порушити уже на наступному засідання Ради регіонів при Президентові України, що планується провести 27 травня у Львові.