В Ужгороді міністр МВС Анатолій Могильов пообіцяв повідривати голови міліціонерам Закарпаття

Cьогодні, 20 травня, з робочим візитом Закарпаття відвідав міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, а також його заступник Сергій Черних. Вони зустрілися з особовим складом міліції та провели робочу нараду в Ужгороді.
Міністр МВС зауважив, що до роботи закарпатської міліції у нього є кілька побажань. Перше, це повний облік заяв, що надходять у міліцію від населення. За його словами, сьогоднішня картина злочинності в цілому по Україні не відповідає дійсності, оскільки багато заяв залишаються поза полем зору міліції.

“Більш тяжкого злочину в міліції, ніж нереагування на заяви населення, бути не повинно, – заявив Могильов. – Інакше ми будемо просто відривати голови і позбавляти посад”.

Також він додав, що чекає від міліції, в тому числі і закарпатської, реальної кваліфікації злочину і реальної реакції міліції на нього.

Крім цього, зауважив міністр, закарпатська міліція має займатися профілактикою злочинності, розкриттям та розслідуванням злочинів.

“Ви повинні займатися не підвищенням відсотка розкриття злочинів, а показати реальну цифру. За цією цифрою повинна оцінюватися робота міліціонера”, – сказав Могильов.

Міністр також вказав закарпатським правоохоронцям на інші, не менш важливі завдання:

– Охорона громадського порядку і безпеку дорожнього руху,
– Надання послуг населенню (паспортна служба, ДАІ, дозвільна система).

До кінця виступу він також зауважив, що міліція повинна бути відкрита для населення, і постійно заявляти про свою роботу в ЗМІ.

“Газета по-київськи”