Закарпаття: Свалявська команда відзначилась на Міжнародних іграх молоді у словацькій Старій Любовні

Команда із міста Сваляви взяла участь в міжнародних спортивних іграх молоді міст побратимів, що відбулися в місті Стара Любовня (Словаччина). Команда з нашого міста успішно виступала у всіх видах спорту, що передбачались Програмою ігор.
Особливо відзначились наші волейболісти (тренер Скукіс В.Ф., Копосович І.І.), які зайняли друге місце і отримали срібні нагороди, програвши у фіналі команді м. Новий Сонч (Польща), дівчата баскетболістки (тренер Кіндрат Валерій) зайняли почесне третє місце і завоювали бронзові нагороди.

Хочеться відзначити успішні старти наших легкоатлетів у дистанціях:

– біг на 60 м – дівчата – Шварц Євлаліка – 3-е місце,
– біг на 60 м – хлопці – Іван Попович – 3-е місце,
– біг на 1000 м – Владислав Бочко – 2-е місце.

Кульмінацією легкоатлетичних змагань стала естафета 6х400 м, де наша команда в складі: Івана Поповича, Вікторії Причини, Івана Бочко, Тидір Катерини, Грабар Олександра та Шварц Євлаліки – зайняла почесне 3-е місце і отримала бронзові нагороди.

Підготували команду легкоатлетів тренери Загарій В.І., Горват Т.В. та Головнич О.М.

Загалом в іграх молоді взяли участь біля 250 спортсменів із шести міст-побратимів: Стара Любовня (Словаччина), Свалява (Україна), Новий Сонч, Полянець (Польща), Всетін (Чехія) та місто Бескій Петровець (Сербія). Ігри пройшли в дружній атмосфері на високому спортивному рівні. Команда міста Сваляви подякувала організаторам змагань за теплий прийом, а також міському голові Сваляви п. Івану Ревтію, за сприяння в участі міжнародних спортивних іграх молоді.

Іван Івановчик, Свалявський міськвиконком