Закарпаття відвідав заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко

У середу, 26 травня, в Ужгороді перебував заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко. Найперше Микола Володимирович зустрівся із керівниками дошкільних закладів обласного центру та Ужгородського району, де презентував власний диск “Слуханка для української малечі”.
Відтак відбулася зустріч із студентами історичного (політологічного) факультету Ужгородського національного університету. На ній народний депутат представив книги «Історія української Конституції», «Український романтик Микола Гололь», «Теорія українського кохання».

Затим в обласній раді відбулася прес-конференція Миколи Томенка у якій взяв участь перший заступник голови облради Андрій Сербайло.

Микола Володимирович інформував журналістів про свою діяльність у Верховній Раді України, проходження ініційованих ним проектів Законів України. Зокрема, законопроекту щодо заборони розпивання пива та інших алкогольних напоїв у громадських місцях.

Поділився думками стосовно системи проведення виборів до Верховної Ради України та місцевих рад, реформування місцевого самоврядування, а також стосовно окремих конституційних питань, важливих суспільних проблем, які покликані вирішувати місцеві ради.

Учасникам цікаво було дізнатися про його роботу і підготовку до випуску аудіо видань: «Головні пісні та мелодії України», «Лебеді материнства. Живий голос Василя Симоненка», Класика української літератури. Живі голоси». До 200 річчя від дня народження М.В.Гололя Микола Томенко випустив книгу «Український романтик Микола Гоголь».

На завершення Микола Володимирович і Андрій Андрійович відповіли за запитання журналістів, які стосувалися виборів до органів місцевого самоврядування. За словами М.Томенка, наразі йде дискусія про визначення дати місцевих виборів.

На прес-конференції йшлося і про таке болюче питання як проблема Солотвинського солерудника та республіканської і обласної алергологічних лікарень. М. Томенко наголосив, що у минулому році він особисто долучився до питання виділення коштів для забезпечення діяльності лікувальних закладів. Він переконаний, що потрібна комплексна система заходів та її належне фінансування для повноцінного вирішення солотвинської проблеми.

Насамкінець він презентував журналістам компактдиск «Слуханка для української малечі» та звіт про свою громадську діяльність, як засновника фонду «Справедлива країна». А Андрій Сербайло подарував Миколі Томенко видання про життя і діяльність президента Карпатської України Августина Волошина, який був і залишається знаковою постаттю в історії України, педагогіці та журналістиці краю.

Надія Сарана, Закарпатська обласна рада