До фіналу конкурсу “У десятці” потрапили три роботи журналіста із Закарпаття (ФОТО)

До 30 травня триватиме голосування на сайті “Української правди”, де зараз триває всеукраїнський фотоконкурс “У десятці”, присвячений 10-й річниці популярного суспільно-політичного медіа-ресурсу. Тематика фото – “Якою я побачив Україну за минулі 10 років”. Всього на конкурс надійшло 3112 фотографій з різних куточків нашої країни – всі вони різнопланові, і більшість з них заслуговують на увагу та відображають поставлену мету фото-змагання.
Приємно відзначити, що серед фіналістів опинився і наш колега – Олександр Ворошилов, кореспондент газети “Старий Замок “Паланок”. Журі конкурсу відібрало три його фотографії – “Останній мешканець присілку”, “Сімейний бізнес” та “Розтрощена історія”.

“Я навіть не сподівався потрапити до фіналу конкурсу, – каже Олександр. – Але головне для мене – це презентувати Закарпаття, історію мого рідного краю, простих людей, які тут мешкають. Наприклад, посмішка дідуся, останнього мешканця одного з присілків села Верхній Бистрий – це вічний оптимізм закарпатців, які живуть і виживають у непростих умовах: крізь час, різні державні устрої, життєві перипетії… Лише невиправний оптимізм здатний врятувати і нашу країну – українцям вкрай потрібні позитивні емоції.

Також було приємно зустріти серед фіналістів роботи свого колеги – фотожурналіста Сергія Ваганова, який працює у донецькій газеті “Салон Дона и Баса”. Сергій неодноразово відвідував Закарпаття, дуже любить наш край. Під час “помаранчевих” подій у 2004 році він здійснив подорож по країні. З його дозволу деякі його світлини стали частиною фотовиставки у Берегові під гаслом “Схід і Захід разом”. Фото людей з закарпатських “майданів” зробив я, а інші – з Харкова, Донецька, Києва, Львова надіслав Ваганов. Вважаю, що його зворушлива фоторобота “Гірняки шахти “Воскресенская”, де зображені врятовані шахтарі, які 8 годин провели під землею, під завалами руди і вже не сподіваючись на порятунок, має всі шанси стати переможцем фотоконкурсу “Української правди”. Тому  пропоную всім небайдужим проголосувати за цю чудову світлину.

На ФОТО: Конкурсні роботи О. Ворошилова та С. Ваганова