Закарпаття: У Перечині на міні-ярмарку “продавали” вільні робочі місця

26 травня 2010 року в Перечинському районному  центрі зайнятості відбувся  міні-ярмарок вакансій, який проводився в рамках заходів, спрямованих на підвищення рівня працевлаштування незайнятого населення.
В заході  взяли участь  представники Перечинського лісгоспу, пп. В. Попадинець та пп. М. Симочко

Цього разу на міні-ярмарку „продавали” вільні робочі місця за професіями: продавець продовольчих товарів,  робітник на лісогосподарських (лісокультурних) роботах, обліковець бухгалтерських даних.

Фахівці центру зайнятості запросили на захід 12 безробітних, які відповідали вимогам роботодавців.

Директор Перечинського РЦЗ Леся Чиняк розповіла присутнім про важливість таких заходів, адже це найкоротший шлях від роботодавців до безробітних, яким  служба зайнятості  надає як  інформаційну так і матеріальну допомогу під час пошуку роботи, а  роботодавці ще раз відчують підтримку і реальну допомогу в підборі працівників, які відповідають їхнім вимогам.

Під час ярмарку всі бажаючі мали можливість отримати консультації від юрисконсульта Валентини Худанич, а двом  безробітним  запропоновано пройти стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням, 7 безробітним організовано курси цільового призначення.

Неля Ліман, заступник директора Перечинського районного центру зайнятості