В Ужгороді підприємець із напарником “потягнули” 15 метрів металевої труби

Наприкінці минулого тижня в обласному центрі Закарпаття позаду спорткомплексу «Юність» правоохоронцями було затримано «на гарячому» металевих крадіїв, повідомили в Ужгородському міському управління ГУМВС України в Закарпатській області.
Щоб перехожі не запідозрили про їхні лихі наміри, «розумники», озброївшись різаком, вийшли на полювання посеред білого дня. Побачивши ласий шматок – металеву трубу довжиною 15 метрів – чоловіки взялися за діло. Для зручності переправи, вони розрізали «металеву здобич» на 5 шматочків.

Звичайно, ніхто із ужгородців нічого не запідозрив: подумали, що проходять ремонтні роботи. Однак зловмисникам не вдалося обдурити співробітників патрульної служби ужгородської міліції, ужгородського міського відділення Державної служби охорони та військовослужбовців, які в той час патрулювали поруч. Побачивши, що тут щось «не чисте», правоохоронці попросили чоловіка пройти з ними до відділку.

Як з’ясувалось, чоловіки — ужгородський приватний підприємець 1976 р. н. та на рік старший за нього непрацюючий з Ужгородщини — й насправді намагалися відкрито поцупили металеву трубу.

Наразі речовий доказ: 5 металевих частин труби – вилучено і передано на зберігання комунальному підприємству «Водоканал».

Тетяна Горянка, Вікторія Попович