Закарпаття: Атлети УжНУ перемогли в обласному чемпіонаті з пауерліфтингу

У спортивному комплексі УжНУ пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу у жимі лежачи, в якому взяли участь 47 спортсменів з шести регіонів Закарпаття. З 12-ти вагових категорій ужгородці перемогли у двох, й обидва з них займаються в університетській секції атлетизму.

Серед чоловіків у категорії до 67,5 кг виграв Євген Криса, який цього року вступатиме на факультет фізичного виховання і спорту, а серед жінок абсолютною чемпіонкою області стала першокурсниця цього факультету Єлізавета Бан, яка готується до виступу на молодіжному чемпіонаті світу, що відбудеться наприкінці літа.

Одночасно з обласним турніром проводився чемпіонат міста Ужгорода, золоті медалі якого вибороли вказані вище спортсмени, а також доцент географічного факультету Роман Корсак.