Закарпаття: До населення Виноградівщини кореспонденція надходить із запізненням

На пленарному засіданні двадцять восьмої сесії, при заслуховуванні інформації директора Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Миколи Ростова про доставку передплатникам районної газети «Новини Виноградівщини», було вирішено створити комісію з числа депутатів, з метою детальнішого вивчення згаданого питання.
Проблеми з доставкою районної газети та іншої кореспонденції мешканцям району почалися чотири року тому, коли шляхом реорганізації, пошту з м.Виноградова забрали до м.Іршава. Після тривалих перебоїв з доставкою газет Іршавський центр налагодив нормальну роботу в цьому напрямі. Однак, у кінці квітня місяця цього року, чергова реорганізація Укрпошти призвела до того, що сортування газет забрали з Іршави до м.Мукачево. І знову це викликало невчасну доставку газет до передплатників.

Комісія вивчала доцільність транспортування на сортування нашої газети через Іршаву до Мукачева та можливість сортування хоча б екземплярів газети для міських передплатників у Виноградові. На місці сортування було вияснено, що проблеми з доставкою газети виникли через те, що лише Виноградівська районна, з усіх обласних газет є двомовною, і українська та угорська мають різні індекси. Тому автоматизована система сортування не змогла розпізнати та розрізнити ці індекси.

У ході переговорів з керівництвом Закарпатської дирекції Укрпошти, делегацію було запевнено, що надалі подібних інцидентів не виникне і на специфіку двомовності нашого району буде акцентуватись особлива увага. Крім того, було обіцяно, що цього року будуть покращені виробничо-побутові умови праці робітників Виноградівського відділення пошти та буде проведено ремонт приміщення обслуговування споживачів у місті.

Після подальшого вивчення стану доставки газети «Новини Виноградівщини», особливо її угорського дубляжу, до передплатників та вироблення кінцевих висновків та рекомендацій, комісія винесе дане питання на розгляд чергової сесії районної ради.

Виноградівська рада

One thought on “Закарпаття: До населення Виноградівщини кореспонденція надходить із запізненням

  • 31.05.2010 at 09:14
    Permalink

    А як з іншими газетами та листами? Пошта працює вкрай ПОГАНО!!! І це все після переведення сортування у Мукачево. З цим треба щось робити!

Comments are closed.