Міністр МНС Нестор Шуфрич привітав Україну з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі наші діти! Шановні батьки, вчителі та вихователі!
Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей!

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі й перешкоди. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про безпеку української юні.

Попереду найулюбленіша дитяча пора року – літо, з довгоочікуваними канікулами, відпочинками на пляжах та походами до лісу. Шановні дорослі, ми маємо власним прикладом нагадати нашим дітям про дотримання Правил безпеки, навчити їх поводитися на воді, бути обережними з вогнем. Закликаю всіх сьогодні й кожного наступного дня разом докладати максимум зусиль, щоб наші діти не потрапили в біду. Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від безлічі небезпек, які чатують на них у цьому світі. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

У цей день я висловлюю вдячність усім, хто своєю працею та любов’ю наповнює радістю життя дітей, робить все можливе, аби їхнє дитинство було захищеним. Хочу висловити слова особливої поваги людям, які піклуються про малюків, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Я бажаю всім нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, міцного здоров’я, успіхів та сяючих посмішок! Нехай ваші дитячі роки пройдуть під сонячними променями безтурботності і запам’ятаються на все життя! Радійте, вчіться, пізнавайте світ, а ми, дорослі, зробимо все, щоб ви росли у безпечній країні!

Міністр Нестор Шуфрич

Сайт МНС України