Закарпаття: У Сваляві нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей” (ФОТО)

На початку травня у Свалявській МДПІ відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2010».
Як розповіли у Свалявській МДПІ, переможцями у напрямку «художні твори» і одночасно лауреатами конкурсу на регіональному рівні стали учень Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст. Євген Мигович та учениця Плосківської ЗОШ Вікторія Куля. Окрім того, Євген Мигович виборов друге місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».

Начальник Свалявської МДПІ Ганна Лендєл на урочистій лінійці з нагоди свята останнього дзвоника привітала Євгена Миговича з високими результатами, вручивши Диплом Лауреата регіонального, переможця районного рівня Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей — 2010» та пам’ятний подарунок. Ганна Лендєл зазначила, що малюнок Євгена під назвою «Податок сплати, їдь і не тремти» вирізнявся з-поміж інших творів оригінальним баченням теми, актуальністю та повнотою розкриття податкової тематики.

Ще одного переможця – Вікторію Кулю привітала з перемогою завідувач сектора масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Тетяна Фоштер. Школярка із Плоского також отримала Диплом і пам’ятний подарунок.

Тетяна Горянка, Вікторія Попович