Ужгород: У футболістів “Закарпаття” розпочався тренувальний збір

Після майже місячної перерви на заміській базі ФК “Закарпаття в Сторожниці знов стало людно – безтурботні дні ужгородських футболістів обірвав непідвладний календар. Саме з 6-го по 9-е червня в Ужгороді команда проведе свій перший тренувальний збір, де на футболістів чекають втягуючі тренування та медобстеження”.
Про це повідомили у Інформаційному  відділі ФК “Закарпаття”.

Наступний цикл підготовки розпочнеться 10-го червня в Трускавці. У сусідній області тренерський штаб на чолі з Ігорем Гамулою особливу увагу приділятиме фізичній підготовці футболістів та роботі з м’ячем. А 17-го червня, у рамках трускавецьких зборів “Закарпаття” зіграє контрольний поєдинок проти львівських “Карпат”. Через три дні підопічні Ігоря Гамули повернуться до Ужгорода. На Срібній землі закарпатці матимуть кілька днів для відпочинку, а 25-го червня стартує заключний тренувальний етап у Херсоні, який триватиме до 10-го липня. На березі Чорного моря ужгородці готуватимуться до дебютного туру першої ліги, який розпочнеться 17-го липня.

Що стосується кадрових перебудов, то у сатані ужгородців не побачимо Александара Трішовіча та Сергія Давидова, у яких закінчився термін оренди. Не продовжували контракт з ужгородським ФК й Андрій Бойко, Ігор Андронік і Андрій Михайлов. Натомість тривалість своїх угод продовжили: лідер команди — Рубен Гомес, Володимир Браїла, Олексій Іванов, Віталій Комарницький, Алєксандр Малигін та Антон Шендрік. Після піврічної оренди у дніпродзержинській “Сталі”, до стану закарпатців повернувся Шандор Вайда.

Також тренери клубу оприлюднили список потенційних новобранців “Закарпаття”. Так, на тренувальні збори були запрошені: центральний нападник Олександр Лещук (форварду вже доводилося захищати кольори головної команди краю) та гравець переможця аматорського чемпіонату Закарпаття “Берегвідейка” — Юрій Чонка. Футболісти молодіжного складу — Юрій Славік та Михайло Трухан.

Насамкінець про цікаве — професійну кар’єру футболіста завершив ветеран “Закарпатття” — Олександр Чижевський — захиснику нещодавно виповнилося 39 років.

Якщо відпочивати, то по-справжньому! Схоже, цього правила дотримується нігерійський нападник ужгородців — Чарлес Невуче. У той час як партнери Чарлі набирають кондиції на тренуваннях, африканець за нез’ясованих причин досі не прибув у розташування клубу.