Обласний центр Закарпаття має цьогоріч 90 “золотих” медалістів

Останнього весняного дня 126 учорашніх учнів отримали золоті та срібні медалі. 90 випускників завершили навчальний процес із золотими і 36 зі срібними медалями.
Ужгородська гімназія і Лінгвістична гімназія ім. Тараса Шевченка (вони входять до сотні найкращих загальноосвітніх закладів України) підготували 27 і 21 медаліста відповідно.

Привітати та вручити відзнаки за успішне навчання до Падіюну, де відбувся урочистий захід, прийшли міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк, начальник управління освіти Ужгородської міськради Володимир Огар та заступник міського голови Федір Апшай.

Вітаючи кращих випускників, міський голова зауважив, що нинішні відмінники-медалісти мають бути готовими до того, що в майбутньому ними цілком можуть керувати нинішні двієчники, які зуміють «правильно» зорієнтуватися у житті… Однак це має ще більше стимулювати прагнення отримати хорошу вищу освіту та стати професіоналами.

До слова, десять випускників, позбавлених батьківського піклування, до свята останнього дзвоника, який лунав 27—28 травня, отримали від Ужгородської мерії подарунки— одяг до свята вартістю 1 тис. грн., який вони попередньо собі підібрали.

rionews