Закарпатські митники знайшли у 43-річного словака два предмети холодної зброї

Вчора, 10 червня, на митному посту «Малий Березний», що на українсько-словацькому кордоні, інспектори Ужгородської митниці залишили гр.Словаччини без холодної зброї.
43-річний словак прямував з України на Батьківщину на автомобілі «БМВ 530» і на кордоні обрав спрощений вид митного контролю – «зелений коридор». Утім митники вирішили перевірити іноземця та його автомобіль і перенаправили у смугу «червоного коридору». Після попереднього усного та письмового опитування та огляду салону іномарки, інспектори виявили у ніші передньої правої дверки поруч із сидінням пасажира два чехла. В одному знаходився ніж, загальною довжиною 32 см, в іншому – металевий телескопічний кийок (3-х секційний) з гумовою рукояткою. Чоловік одразу визнав ці предмети своєю власністю.

За порушення порядку проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю та незаявлення про переміщування через митний кордон України предмети холодної зброї, митниками складено протокол. Вилучені предмети направлено в Ужгородську Службу з експертного забезпечення митних органів для остаточного визначення їх до холодної зброї.

Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Ужгородської митниці