Закарпаття: Молодіжний табір на честь архімандрита Василія (Проніна) запрошує на відпочинок з 9 по 15 серпня

З благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, єпархіальним відділом у справах сім’ї та молоді організовується з 9 по 15 серпня Молодіжний табір на честь архімандрита Василія (Проніна).
Учасники табору будуть розміщені на базі відпочинку «Лумшори», яка розташована в одному з найбільш мальовничих куточків Українських Карпат на висоті 550м над рівнем моря, біля підніжжя г. Полонина Рівна (1482м). На вершині гори знаходиться найбільша полонина Закарпаття. База відпочинку знаходиться в оточенні вікових букових і хвойних пралісів, де ростуть дикі ягоди (чорниці, яфини, малина), гриби, лікарські трави. Неподалік від турбази знаходиться велика кількість водопадів, озеро Велике Трустя та пам’ятник дерев’яної архітектури – церква святителя Василія Великого (1743 р.).

Турбаза складається із центрального корпусу, фінських та літніх будиночків. У центральному корпусі є 2-, 3- та 4-містні номери зі всіма зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор, та ін.). На території турбази розміщений спортмайданчик, є можливість пограти в більярд. За додаткову оплату можна скористатись такими послугами, як:, сауна, купання в чанах та басейні з лікувальною сірководневою водою, верховна їзда та прокат квадроциклів.

У відповідності до обраної категорії проживання залежатиме і ціна перебування в таборі. Категорія «А»: літні будиночки – 475 гривень. Тут можна розмістити 30 чоловік по 4-6 в кімнаті. Категорія «Б»: фінські будиночки – 565 гривень. Тут розміщуються 32 учасники по 4 в кімнаті. Категорія «В»: центральний корпус – 715 гривень. Тут є можливість розмістити 36 чоловік по 2, 3, 4 в кімнаті. В ціну входить проживання, трьохразове харчування, доставка до турбази та від’їзд з неї, організаційний збір.

Програма табору носитиме пізнавально-розважальний характер (згідно опитування) та з’явится на нашому сайті у цьому розділі дещо пізніше.

Табір організовується для православної молоді віком від 15 до 36 років. Бажаючі взяти участь в таборі повинні до 20 липня зателефонувати відповідальній особі Олександру для попередньої реєстрації за тел.: +38-050-249-64-14; +38-091-319-99-52 (зі стаціонарних телефонів тарифікується як дзвінок на стаціонарний телефон свого міста). Після проходження попередньої реєстрації необхідно на вказані відповідальною особою реквізити перерахувати 200 гр. та відіслати заповнену анкету на електронну скриньку [email protected], після чого відбудеться остаточна реєстрація учасника табору.

“Православіє в Україні”