Закарпаття: У Мукачівській школі-інтернаті відбувся конкурс малюнків

Літо – пора відпусток, канікул та відпочинку. Навчальні заклади міста прикладають багато зусиль для того, щоб організувати для дітей веселий, цікавий, пізнавальний та активний відпочинок. З цією метою в школах щорічно організовують табори відпочинку, де учні мають змогу відпочити, поспілкуватись з однолітками і цікаво провести час.
Центр зайнятості не залишившись осторонь від організації цікавого, а за одно і пізнавального відпочинку для учнів, запросив до своїх стін вихованців мукачівської загальноосвітньої школи-інтернату.

Так, 9 червня 2010 року  відбувся конкурс малюнків на тему: „Ми малюємо свою майбутню професію”,  в якому взяли участь 22 учнів 5-7 класів. Діти добросовісно віднеслись до поставленого завдання, намагаючись якнайточніше  відтворити і передати на папері ту професію, яку вони хочуть здобути в майбутньому. На малюнках знайшли своє відображення найрізноманітніші професії, а саме: кухар, водій, модельєр, пілот літака, секретар та багато інших.

Нелегке завдання постало перед спеціалістами центру зайнятості, а саме – вибір найкращих трьох малюнків,  адже кожен маленький витвір – це ще не реалізовані мрії і бажання дітей, майбутніх спеціалістів, кожну з яких треба поважати. Саме тому переможцями стали  6 учнів, серед яких перше місце отримала Моніка Елінек, яка в майбутньому бачить себе модельєром; друге місце розділили між собою Давид Біцько та Олена Гайкулинець; третє призове місце отримали Андрій Бабець, Юрій Балог та Сергій Мельников. Переможці були нагородженні корисними та цікавими подарунками, а інші учні отримали солодкі ласощі.

В ході зустрічі спеціаліст центру зайнятості Надія Гуменюк розповіла присутнім про актуальні професії на ринку праці міста та ознайомила з навчальними закладами, де можна здобути ту чи іншу професію. Сподіваємось, що мрії цих дітей обов’язково збудуться і їм вдасться здобути ту професію, яку хочуть.

Іванна Печкевич, провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Мукачівського МЦЗ