У Відні відбувся творчий вечір писменника і журналіста Олександра Гавроша з Ужгорода

У стінах Віденського університету відбулася зустріч з відомим закарпатським журналістом та письменником Олександром Гаврошем. Творчий вечір із автором з України є новою традицією, яку започаткували студенти-українці, що навчаються у Відні.
На першу зустріч з українським літератором прийшли не тільки студенти, але й журналісти, літературознавці та й просто спраглі  художнього слова. Організатор та ведуча вечора, студентка германістики Віденського університету Ірися Ликович розповіла присутнім про різноманітні літературні вподобання Олександра Гавроша, який пише не тільки есеїстику, але й поезію,  дитячі повісті та п’єси.

Цікаво, що на зустрічі були вихідці з різних регіонів України – Закарпаття, Києва, Дніпропетровська, Криму, Донецька. Олександр Гаврош представив дві свої останні книжки “Коньяк з дощем” та “Точка перетину”, із котрих зачитував тексти.

Виступи гостя викликали велику зацікавленість присутніх. Запитання  до Олександра Гавроша стосувалися не тільки його творчості, літературної ситуації в Україні, ба й навіть політики. І хоча зустріч тривала півтора години, українці Відня ще довго не розходилися, спілкуючись із гостем та між собою у неформальній обстановці за келихом доброго австрійського вина.

На думку організатора вечора молодої української письменниці Ірисі Ликович, такі зустрічі у стінах Віденського університету стануть регулярними:  вже планується  програма на осінь 2010-го року.

Окрім виступу в університеті, Олександр Гаврош також мав зустрічі із директором Інституту славістики, відомим україністом Алоізом Вольданом та з представниками Посольства України в Австрійській Республіці, зокрема, з виконуючим обов’язки посла Василем Кириличем.

“Буквоїд”