Закарпаття: 24-27 червня на Ужгородщині відбудеться фестиваль “Свободный город”

З 24 по 27 червня команда “Zenith Promo Group” чекає Вас у рекреаційному центрі відпочинку “Скалка” (с.Кам’яниця).
Тут команда організаторів врахувала найрізноманітніші смаки. Найголовніше, це, звичайно ж, кількість танцмайданчиків. Їх на фестивалі буде 4. За 4 дні ви зможете насолодитися виступами альтернативних гуртів, почути trip hop, funk, deep та інше. У вечірній час радуватимуть слух віртуозні майстри вертушок з такими стилями електронної музики як trance, techno, nu rave, tech-house, drum and bass, dub step і psy-trance. До речі, на головному танцмайданчику програма щоденно змінюватиметься.

На відкриття фестивалю, 24 червня Вас очікує основне шоу — театральна постановка до відкриття і виступ легенд світового масштабу “Propellerheads”. Крім музики можна буде насолодитися не цілком стандартними фестивальними радощами. Наприклад, пограти у волейбол. Або ж у фрісбі. На фестивалі перед Вами відкриваються небачені горизонти і можливості! Давно хотіли навчитися танцювати breakdance? Будь ласка! Умільці цього виду танцю з задоволенням дають майстер-клас у рамках денної програми. А ви куштували бограч — національну угорську страву, а угорський гуляш ви вже смакували? А хочете навчитися його готувати? Тепер у Вас є така можливість. Полюбляєте ребуси, головоломки, настільні ігри? Тільки для Вас на території фестивалю намет з логічними іграми та конкурсами на швидкість Вашої кмітливості! Крім цього, на Вас чекають пінний майданчик, майстер-клас з ді-джеїнгу, велопокази, релакс у чайних шатрах, денні кінопокази з кращого підбіркою короткометражного кіно та альтернативного відео, виставки хендмейда та інше. З наближенням фестивалю програма доповнюватиметься.

На івенті буде окрема територія для розміщення наметів, в народі іменована “наметове містечко”. Дозволена будь-яка лірика, танці під місяцем і ніжні ахи-охи. Питну воду для життя в наметовому містечку зможете набрати в криниці, а зарядити телефон — у приміщенні, де будуть будь-які зарядні пристрої на будь-який телефон. Дбати про ваш спокій буде цілодобова охорона.

Команди “Zenith Promo”, “L_line” і “Foso” намагалися об’єднати у фестивалі “Свободный город” пристрасть до музики, сучасного мистецтва та постійної потреби людини до спілкування. Саме тому фестиваль “Вільне місто” — це захід, куди ви приїдете не тільки задля одного або кількох артистів. Тут кожен знайде для себе щось своє. Адже організатори гарантують гарну атмосферу, безліч розваг і цікаві денні програми.

Телефон для довідок: 063-242-03-01

РІО