Закарпаття: Обласна влада сьогодні “опікувалася” проблемами міста Мукачева

У понеділок, 21 червня, відбулась зустріч керівництва обласної адміністрації та Мукачівського міськвиконкому. Проблеми міста над Латорицею спільно вирішували очільник краю Олександр Ледида, його заступники Іван Бушко, Володимир Гоблик, Віктор Феєр та Володимир Закурений, начальник обласного фінансового управління Петро Лазар та мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл із заступниками.
Перший блок питань стосувався стану об’єктів комунальної та державної власності, які розташовуються на території міста. Зокрема, мукачівського Будинку офіцерів, що знаходиться на балансі Міноборони, і потребує термінового ремонту та кінцевого визначення утримувача замку Паланок.  Окремо торкнулися питання залучення інвестицій у відновлення мукачівського аеродрому.

Обговорили під час зустрічі актуальне для області питання побудови полігону твердих побутових відходів. Проблема утилізації сміття знайома чи не кожному району Закарпаття. З нею зіткнулося й Мукачево, де колишнє сміттєзвалище переповнене, а нове ще потребує добудови.

Олександр Ледида підняв питання виконання бюджету містом та погашення заборгованості по ЖКХ:

– Вже за 2-3 місяці питання підготовки області до зими постане надзвичайно гостро. Тому працювати над його вирішенням треба сьогодні. Майже половина мукачівців вже встановили індивідуальне опалення. Тому незабаром постане проблема рентабельності роботи котелень.

Керівник Мукачева Золтан Ленд’єл, відповідаючи голові облдержадміністрації, запевнив:

– Ведеться планова підготовка до опалювального сезону. У 2009 році ми ліквідували 6 котелень, цьогоріч будемо приймати аналогічні рішення. Мукачівці масово отримують дозволи на встановлення автономного опалення. Тим, хто потребує фінансової допомоги у цьому питанні, виділятимуться гроші з місцевого бюджету.

Посадовці домовились і надалі співпрацювати у вирішенні проблем Мукачева.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації