На Закарпатті дитячі табори прийматимуть дітей-сиріт зі Львова

Відділ у справах дітей Львівської міської ради організовує літні табори для дітей-сиріт, дітей, котрі позбавлені батьківського піклування та таких, що опинилися в складних життєвих обставинах. Діти відпочиватимуть на Закарпатті, біля річки Рата та у парку “Знесіння”. Кожен табір розрахований на 20-30 підлітків.
Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

“Ми маємо на меті забрати дітей з вулиці і організувати їхнє дозвілля. Головне – створити в таборах такі умови, щоб їм було цікаво, було чим зайнятись та відволікти від вуличного життя. У програмі таборів передбачено перегляд фільмів про СНІД, ВІЛ, куріння та алкоголь”, – розповів начальник відділу у справах дітей ЛМР Ростислав Тимків.

За участю іноземних волонтерів, заплановано табір у В. Мостах, під час якого діти також візьмуть участь у міжнародному українсько-польському етнофестивалі.

“Спільно з міською владою ми плануємо створити три різнопланові літні табори. З дітьми будуть працювати професіонали, котрі проводитимуть спортивні змагання, навчатимуть гри на гітарі та щоденно бесідуватимуть на морально-етичні теми”, – зазначив голова ЛОГО “Разом” Володимир Маліновський. Загалом планується, що у таборах відпочинуть більше 70 осіб протягом липня – початку серпня.

ЗІК