Закарпаття: Автомобіль мешканця Сваляви перевозив 10 ящиків фальсифікованої горілки “Пшенична”

На території Мукачівського району було проведено відпрацювання ринку обігу спирту й алкогольної продукції з метою виявлення не облікованого спирту та фальсифікату, підпільних цехів, які виготовляють з недоброякісної сировини лікеро-горільчані вироби, що становлять загрозу життю та здоровю людей, та здійснюють реалізацію такої продукції в роздрібній мережі на теритоії Мукачівського району.
В ході проведення оперативно – розшукових заходів працівниками СДСБЕЗ Мукачівського РВ по дорозі між селами Ракошино-Кальник було зупинено автомобіль марки ваз 21099 під керуванням 27-и річного громадянина Б. мешканця Свалявського району який перевозив горілку “Пшеничну” в кількості 10 ящиків по 20 пляшок в кожному без відповідних документів, дана кількість вказаної горілки вході огляду вилучена та направлена в НДКЦ ГУМВС для проведення дослідження чи відповідає дана горілка Д С У.

По данному факту 16.06.2010 року працівниками СДСБЕЗ складено адміністративний протокол за ст.164 – 5 КУпАП відносно вищевказаного громадянина Б., дана адміністративна справа направлена на розгляд в Мукачівський міськрайонний суд.

Громадянин Б. знаходячись в приміщенні службового СДСБЕЗ Мукачівського РВ ГУМВС, під час складання протоколу о/у СДСБЕЗ на даного громадянина за адміністративне правопорушення за ст..164-5 КУпАП, намагався дати о/у СДСБЕЗ хабар з метою ухилення від адміністративної відповідальності, припинення перевірки та повернення йому вилученої горілки.

По даному факту прокуратурою м. Мукачево порушено кримінальну справу за №7103610 за ч.2 ст.15- ст.369 ч.1 КК України.

Марія Лях, прес-служба Мукачівського РВ ГУМВС, “Панорама Мукачева”