Закарпаття: Виноградівські митники конфіскували в румуна автівку з контрабандними сигаретами

Через митний пост “Дяково” Виноградівської митниці громадянин Румунії Н. намагався перевезти сигарети приховавши їх від митного контрою в салоні автомобіля.
Зранку, 24.06.10, у зону митного контролю митного поста “Дяково” Виноградівської митниці заїхав легковий автомобіль марки “RENAULT LAGUNA”, під керуванням громадянина Румунії Н. який слідував із України в Румунію в приватних справах. При в’їзді в зону митного контролю водій обрав форму проходження спрощеного митного контролю “зелений коридор”. В ході проведення митного контролю, автомобіль було виведено із “зеленого коридору” в “червоний коридор”.

В подальшому при проведенні митного огляду легкового автомобіля та особистих речей водія було виявлено сигарети вітчизняного виробництва марки ”VICEROY”, з акцизною маркою України в кількості 240 пачок.

Виявлені сигарети  знаходилися під заднім сидінням автомобіля у спеціально виготовленому тайнику.  Доступ до прихованих сигарет став можливий після демонтажу заднього сидіння та демонтажу металевої дверці, яка прикривала вхід до тайнику.

Таким чином, громадянин Румунії Н. порушив  встановлений порядок проходження митного контролю та скоїв дії, спрямовані на спробу перемістити через митний кордон України сигарети з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії громадянина Румунії Н.  мають ознаки порушення (порушень) митних правил, передбаченого статтями  339/352 Митного кодексу України.

Сигарети та автомобіль загальною вартістю 95790,65грн. вилучені, їх подальшу долю  вирішить суд.