Закарпаття: Податкова міліція не допустила контрабанду сигарет на 32 тисячі гривень

Працівниками податкової міліції під час проведення заходів у рамках операції “Щит” спільно з військовослужбовцями відділу прикордонної служби “Ділове” (Рахівський район) у районі прикордонного знаку виявлено сховище, в якому знаходилось 3988 пачок сигарет “Вайсрой” вітчизняного виробництва з марками акцизного збору України встановленого зразка, підготовлені для контрабандного переміщення за кордон.
Власника тютюнових виробів встановити не вдалося, тож сигарети орієнтовною вартістю 21,9 тис. грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання.

Ще один сховок із сигаретами податківці разом з військовослужбовцями відділу прикордонної служби “Яблунівка” виявили на Хустщині. Підготовлені до контрабандного переміщення 2000 пачок сигарет “JIN LING” вітчизняного виробництва з марками акцизного збору України встановленого зразка, також заховали поруч із прикордонним знаком. Як і в першому випадку, власник сигарет не зголосився. Сигарети орієнтовною вартістю 10 тис. грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання.

За матеріалами УПМ ДПА у Закарпатській області