ФК “Закарпаття” провело спаринг-матч із ФК “Миколаїв” — 0:0

На тренувальному зборі у Херсоні ужгородське “Закарпаття” зіграло свій перший контрольний матч – у вівторок ввечері, 29-го червня, команда провела спаринг проти друголігівського “Миколаєва”. Результат зустрічі – 0:0.
У другому поспіль неофіційному поєдинку “Закарпаття” обходиться без перемог: услід за програшем 3:0 “Карпатам” двотижневої давнини, сьогодні ужгородці також не змусили суперника капітулювати. Рахунок контрольної зустрічі, певно, мало хто з тренерів бере до уваги, однак таки насторожує ця нічия. Грали ж бо наші із друголігівським колективом! Не годиться “Закарпаттю” зводити до паритету такі дуелі.

Упродовж зустрічі беззаперечною перевагою володіли ужгородці, щоправда, дивідендів їм це не принесло: матч нагадував літню спеку — на полі панувала справжня пустельна засуха. На двох команди створили усього два, як кажуть, голеві моменти: Занервувати захисників “Миколаєва” змусив Артюх, після удару якого м’яча винесли з лінії воріт. Цей же атакувальний півзахисник згодом вцілив у стійку.

Склад ФК “Закарпаття”:

1-й тайм: воротар — 33. Дмитро БАБЕНКО (к); захисники (зліва направо) — 27. Вадім БОЛОХАН, 8. Антон ШЕНДРИК, 13. Андрій БОЙКО, 30. Микола ГІБАЛЮК; напівоборонці — 25. Шандор ВАЙДА, 14. Ігор МАЛИШ, 4. Євген ЛИСИЦИН — 23. Владислав МИКУЛЯК; нападники — 11. Сергєй АЛЄКСЄЄВ, 10. Чарлес НЕВУЧЕ.

2-й тайм: воротар — 33. Дмитро БАБЕНКО; захисники — 77. Віталій КОМАРНИЦЬКИЙ, 20. Богдан ХАУШИ, 5. Алєксандр МАЛИГІН, 19. Володимир ЗАСТАВНИЙ; напівоборонці — 28. Сергій АРТЮХ, 7. Мірко РАЙЧЕВІЧ, 21. Олександр НАЙОК — 9. Платон СВИРИДОВ, 16. Юрій ШТУРКО; нападник — 22. Олександр ЛЕЩУК.