Закарпатський “Ровесник” гостинно відчиняє двері у казкову “Табірну країну”

Ось уже кілька років поспіль літній відпочинковий заклад «Ровесник» гостинно відчиняє двері у казкову «Табірну країну», де щоліта відпочивають страбичівські діти.
Організація літнього відпочинку нелегка й клопітка справа, адже необхідно зважити на безліч дрібниць. Проте дорогу долає той, хто йде пліч-о-пліч з другом.

Свою роботу ми організували так, щоб школярам було цікаво, щоб вони навчилися чогось нового, розкрили свої здібності, таланти, знайшли нових друзів.

Результатом творчості та майстерності наших дітей і вихователів є табірний куточок і наші газети «Смішинка», «Романтик», «Пропаганда», «Клас».

Життя у таборі насичене різноманітними подіями, тому цікаво і змістовно пролетіли дні відпочинку – веселі конкурси, концерти, дискотеки та урочисті лінійки… Складові успіху справ – цікаві завдання, яскраве оформлення, музичний супровід, винахідливі ведучі, підготовлені учасники, призи для переможців – і міцний колектив однодумців, захоплених спільною метою.

Літні канікули – це не тільки весело проведені дні, а й цікаві пізнавальні екскурсії, незабутні подорожі. У нашому краї багато історичних старовинних пам’яток. Одним із таких незабутніх, своєрідних куточків є санаторій «Карпати», де діти мали змогу побачити замок графа Шенборна, напитися води з Джерела краси.

Діти дуже весело відсвяткували День туризму «Лісові робінзони». Вони навчилися орієнтуватися на місцевості без компасу, розпалювати вогнища, правильно складати наплічники.

Зацікавленість організаторів літнього відпочинку, їхня енергія, наполегливість, любов до людей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організація творчих колективних справ – забезпечили успіхів в роботі.

Вихователям Страбичівського закладу відпочинку «Ровесник» вдалося подарувати дітям літо з приємними спогадами, поєднати романтику нового і невідомого, творчий пошук і мрії, сонячні дні, полум’я вогнища і душевну бесіду, почуття дитячої дружби і вірності, – відчуття, коли ти пліч-о-пліч з «Ровесником», як з другом.

Про це повідомили у відділі освіти Мукачівської РДА.

“Панорама Мукачева”