На митному посту “Вилок” затримали українця з контрабандною партією взуття

Через українсько-угорський кордон, що на митному посту “Вилок” Виноградівської митниці громадянин України П. намагався перевезти 273 пари взуття, які знаходились в салоні та багажному відділенні автомобіля.
Вчора (30.06), близько опівночі, в зону митного контролю митного поста „Вилок” заїхав легковий автомобіль марки “HYUNDAI”, під керуванням громадянин України П. та пасажиром К., які слідували із Угорщини в Україну у приватних справах.

При в’їзді в зону митного контролю водій обрав форму проходження спрощеного митного контролю “зелений коридор”. В ході проведення митного контролю автомобіль було виведено із “зеленого коридору” та при проведенні митного огляду легкового автомобіля і особистих речей водія у салоні та багажному відділені автомобіля було виявлено 7 мішків із взуттям іноземного виробництва.

Таким чином, громадянин України П. порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, та намагався ввезти на митну територію України, без оподаткування, взуття іноземного виробництва, що підлягає оподаткуванню під час ввезення.

Зазначені дії громадянина України П. кваліфікуються за ст.339 Митного кодексу України як порушення митних правил та привезли до вилучення 273 пар взуття іноземного виробництва на суму 27 300 гривень.

М.Лендєл, в.о.головного інспектора зв’язків з громадськістю Виноградівської митниці