Закарпаття: У Мукачеві відбувся футбольний турнір пам’яті Олега Іщенка

У суботу виповнилося два роки, як не стало першого заступника голови Федерації футболу Закарпаття Олега Іщенка. Повний сил і енергії, Олег Вікторович мав багато планів і напрацювань, але доля розпорядилася по-іншому.

Комітет ветеранського футболу області спільно з Федерацією футболу Закарпаття минулого року започаткували кубок пам’яті одного з кращих менеджерів футболу на Закарпатті за роки незалежності Олега Іщенка.

Олег сам грав футбол, але так сталося, що за професійні команди не виступав, зате як організатор розкрився повністю. У середині 90-х Олег Іщенко був причетний до створення футбольного клубу “Лінет” у Берегові, який невдовзі став кращим клубом області. Коли “Закарпаття” вилетіло в другу лігу, кращі гравці “Лінету” разом із тренером Віктором Ряшком та Олегом Іщенком прийшли на виручку головній команді краю. Через три роки ФК “Закарпаття” виступало у вищій лізі українського футболу. Уперше за останні 60 років команда завоювала право виступати серед кращих клубів України – до успіху був причетний Олег Іщенко. У сезоні 2003-2004 команда зуміла зберегти прописку у вищому ешелоні, і знову до успіху причетний віце-президент клубу Олег Іщенко.

У 2006 році Олега Вікторовича обирають першим заступником голови ФФЗ. За короткий проміжок часу проведення заходів було піднято на високий рівень…

На мукачівському стадіоні “Авангард” у II традиційному футбольному тур-нірі пам’яті Олега Іщенка взяли участь команди Берегівського, Воловецького районів, міста Мукачева та збірна ФФЗ. За команди виступали гравці, яким виповнилося 45 років і більше. У півфінальних поєдинках переможці виявилися тільки у серії 11-метрових ударів. Волівчани переграли збірну ФФЗ, а берегівчани – мукачівців.

У матчі за третє місце Олександр Переста разом із товаришами здобули перемогу в збірної ФФЗ (3:1), де основну роль відігравали Іван Драгобецький, Юрій Гнепа та Ярослав Сухан. У фіналі зустрілися волівчани та збірна Берегівщини. Обидві команди заслуговували на перемогу, але спортивне щастя було на боці берегівчан. Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної Берегівського району 4:3. У переможців слід відмітити Володимира Петрушка та Сергія Гецка, а в переможених – Федора Брунцвіка та Михайла Шуста.

На урочистому нагородженні були присутні голова Федерації футболу Закарпаття Михайло Ланьо, перший заступник голови ФФЗ Мирослав Щербей, голова Берегівської РДА Ігор Свищо, голова Воловецької РДА Василь Ковбаско, технічний директор ФФЗ Андрій Гаваші, голова комітету ветеранів ФФЗ Василь Козик.

Кращими гравцями турніру оргкомітет визнав Івана Драгобецького – збірна ФФЗ, Івана Легезу – збірна м.Мукачева, Михайла Шуста – збірна Воловецького р-ну, Сергія Гецка – збірна Берегівського р-ну.

Спеціальними дипломами та вимпелами нагороджені команди Берегівського, Воловецького районів та м.Мукачево. Гравці збірної ФФЗ нагороджені пам’ятними вимпелами. Спеціальними дипломами та вимпелами нагороджений брат Олега Іщенка Сергій та дружина Любов, які були присутні на турнірі. Спеціальною грамотою ФФЗ та цінним подарунком нагороджено лікаря збірної Мукачева Леоніда Миколайовича Щербака, якому напередодні виповнилося 70 років. Дипломом ФФЗ нагороджено Івана Алмашія, який нещодавно святкував 50-ий день народження. І ось хвилююча мить. Голова ФФЗ Михайло Ланьо вручає капітану берегівчан красень-кубок за перемогу в II традиційному футбольному турнірі, присвяченому пам’яті одного з найкращих менеджерів футболу на Закарпатті Олегу Іщенку.

Третій турнір стартуватиме за рік.