В Україну приїдуть Горбачов і Райс

Під час 5-го симпозіуму світових лідерів Кондоліза Райс та Михайло Горбачов відвідають 5 країн, серед яких є Україна.

У вересні до України приїдуть екс-держсекретар США Кондоліза Райс і останній генсек Радянського Союзу, перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов. Вони візьмуть участь у 5-му симпозіумі світових лідерів і відвідають Росію, Туреччину, Грузію, Україну та Азербайджан.

Подорож “Global Challenges in a Post-Perestroika World”, в якій візьмуть участь Горбачов, Райс і політичні експерти з усього світу, почнеться 30 серпня в Москві і закінчиться 17 вересня в Стамбулі.

В Україні учасники симпозіуму проведуть три дні. На борту шикарного круїзного судна “Silver Wind” вони відвідають Ялту, Севастополь, Одесу та Первомайськ.

Симпозіум буде проходити в режимі лекцій і обговорень проблемних питань екс-союзних країн за участю відомих вчених і політологів. Також будуть порушені питання розвитку незалежності в пострадянському світі та розвитку природних ресурсів на Кавказі.

Організатори симпозіуму обіцяють, що політики зустрінуться з урядами приймаючих країн, а також візьмуть участь в освітніх програмах і унікальних екскурсіях. Також в ході симпозіуму вони побувають у Сочі, Баку, Батумі і Тбілісі.

tsn.ua