ФУТБОЛ. Ужгородське “Закарпаття” зіграло внічию з “Титаном” — 0:0

До другої нічиєї звело поєдинок ужгородське “Закарпаття” на херсонському зборі. У наших виявилося замало аргументів для здобуття звитяги над армянським “Титаном” – 0:0.
Так, саме із новачком першої ліги — “Титаном”, а не прем’єр-лігівським “Кривбасом”, проводило черговий спаринг “Закарпаття”: в останній момент плани змінилися. Ба, вчорашня контрольна зустріч не буде для колективу останньою, оскільки тренерський штаб запланував ще один двобій — двобій із алчевською “Сталлю” на 8 липня.

Перший тайм матчу проти “Титана”, попри “сухі” цифри на табло, ужгородці провели класно: підопічним Ігоря Гамули вдавалося швидкісна комібнаційна гра із вдалим використанням вільних зон суперника. Не вистачало тільки забивного останнього удару. Тільки диво врятувало армянців від пропущеного м’яча після двох дальніх пострілів Владислава Микуляка, якихось півметра не вистачило і Невуче, аби влучно вколотити сферу у ворота. Суперник відповів тільки єдиною небезпекою, коли йому вдався майстерний контрвипад, а правий півзахисник не влучив по воротах Дмитра Бабенка.

Інакше виглядали події на полі у таймі другому. Гри, як такої, майже й не було — ні тобі конструктивних дій у наступі, прикро, та не обходилося і без огріхів в обороні. Другу сорокап’ятихвилинку навряд чи можна назвати видовищною. Щоправда, нападник Матвій Бобаль міг таки відкрити рахунок. Та після звільнення від опіки захисника ужгородцю не вистачило влучності.

Склад ФК “Закарпаття”:

1-й тайм: воротар — 33. Дмитро БАБЕНКО (к); захисники (розташування зліва направо) — 29. Мессіас ЛЕАНДРО, 2. Іван ЛЕНЬ, 13. Андрій БОЙКО, 30. Микола ГІБАЛЮК; півзахисники — 28. Сергій АРТЮХ, 7. Мірко РАЙЧЕВІЧ, 16. Юрій Штурко, 9. Платон СВИРИДОВ — 23. Владислав МИКУЛЯК; нападник — 10. Чарлес НЕВУЧЕ.

2-й тайм: воротар — 33. Дмитро БАБЕНКО; захисники — 77. Віталій КОМАРНИЦЬКИЙ, 8. Антон ШЕНДРИК, 20. Богдан ХАУШИ, 30. Микола ГІБАЛЮК (70 хв., 19. Володимир ЗАСТАВНИЙ); півзахисники — Вадім БОЛОХАН, 14. Ігор МАЛИШ, 21. Олександр НАЙОК, 4. Євген ЛИСИЦИН; нападники — 10. Чарлес НЕВУЧЕ (65 хв., 11. Сєргєй Алєксєєв), 15. Матвій БОБАЛЬ.