Священик УПЦ МП побив відомого історика через зауваження про годинник Патріарха Кирила

На розі вулиць Чорновола та Соборної у Рівному священик Московського патріархату зі села Богдашів Здолбунівського району здійснив напад на відомого рівненського історика та викладача Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету Тихона Сніцаревича.

Як повідомив 83-річний чоловік, близько 12.00 він повертався з поліклініки № 2 додому. Коли ж проходив повз магазин “Бахус”, побачив священика зі скринькою для збору пожертв на будівництво церкви у селі Богдашів. “Мене було побито лишень за нагадування цьому священику про те, що його духовний наставник – предстоятель Російської церкви Кирил – носить на руці годинник вартістю 35 тисяч євро”, – розповів Сніцаревич. Після цих слів дідусь пішов і уже віддалився на кілька кроків. Проте відчув сильний удар у голову та впав на землю. Як пізніше з’ясувалося, його вдарив дипломатом той самий священик.

Повернувшись додому, Сніцаревич викликав швидку допомогу та звернувся до міліції. Історик та його захисники мають намір звернутися з вимогою до начальника обласної міліції Олега Сала тримати цю справу на особистому контролі.

Зазначимо, що у липні 2009 року під час візиту Патріарха РПЦ в Україну журналісти сфотографували на його руці годинник марки Breguet вартістю від 28 до 36 тисяч євро. Після галасу в ЗМІ з цього приводу підлеглі патріарха запевнили, що годинник Кирилу подарували і, як видно, він взагалі був не в курсі, скільки він коштує.

newsru.ua