Візит Віктора Януковича на Закарпаття поки що не планується

У графіку робочих поїздок Президента Віктора Януковича на найближчий час візит до Закарпатської області не значиться. Про це повідомили у Головному управлінні з питань комунікацій Адміністрації Президента України.
Зокрема, у коментарі працівник управління спростував інформацію, яка була розповсюдженна в закарпатських ЗМІ, про те, що 7 липня Віктор Янукович, як і обіцяв, відвідає Закарпаття, щоб перевірити роботу Закарпатської ОДА та особисто губернатора Олександра Ледиди.

Нічого не знають про візит президента і в Закарпатській ОДА. Як повідомив учора один із співробітників прес-служби голови Закарпатської ОДА, жодної інформації з приводу візиту глави держави до Закарпаття у них немає.

Як відомо, 7 липня Президент України Віктор Янукович, як і обіцяв, мав відвідати Закарпаття. Така інформація була розповсюдженна у ЗМІ з посиланням на персональну заяву глави держави на розширеному засіданні Кабінету міністрів України.

Примітно, що анонсований візит начебто мав відбутися перед самим днем народження Президента: 9 липня Віктор Янукович святкуватиме 60-річний ювілей.

Мукачево.net