Закарпаття: На Виноградівщині звели 22 будинки за програмою “Власний дім”

До Виноградівської районної ради надійшов лист Закарпатського обласного фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості в якому підведено підсумки результатів діючої районної програми «Власний дім» на 2006 -2011 роки.
Обласний фонд інвестування відзначає, що, починаючи з 2006 року, із забудовниками району укладено 203 кредитні угоди, освоєно фінансування програми в обсягах 2607,1 тис. грн.. Надано пільгових кредитів 203 мешканцям населених пунктів району, в тому числі на добудову житла 19 сім”ям на суму 915, 4 тис. гривень на купівлю 2 сім”ям на 100,- тис. гривень та на облаштування інженерних мереж 182 сім”ям на суму 1447,3 тис. грн.

За допомогою пільгового кредитування введено в експлуатацію 22 будинки, створено 169 нових робочих місць на селі. Найкращих результатів реалізації районної програми “Власний дім” досягнуто Веряцькою, Чепівською сільськими радами та Королівською селищною радою. Однак поряд із позитивними показниками впровадження програми є і недоліки, зокрема від позичальників утворилась заборгованість по поверненню кредитних коштів (по району в сумі 68,4 тис. грн.). Ця заборгованість від позичальників могла бути використана для подальшого кредитування мешканців району.

Поліпшення житлових умов і надалі залишиться пріоритетом впровадження програми “Власний дім”.