Балога: у Шуфрича психічний зрив і безрадісні перспективи

Лідер “Єдиного центру” Віктор Балога незадоволений бурхливим обговорення відставки глави МНС: “Подумаєш – зняли якогось одного міністра! Там як мінімум половину треба зняти, бо вони некомпетентні!”.

Екс-голова Секретаріату президента Ющенка, лідер політичної партії “Єдиний центр” Віктор Балога запевнив, що він не збирається обіймати посаду глави МНС, з якою нещодавно звільнили Нестора Шуфрича. Він також порадив залишити самого Шуфрича у спокої, бо в того “психічний зрив”.

Раніше Шуфрич неодноразово заявляв, що його відставка обумовлена тим, що нібито крісло міністра з питань надзвичайних ситуацій “готують під Балогу” нібито в обмін на входження “Єдиного центру” до коаліції.

“Та дайте звільненому спокій, у нього й так гірко на душі! Він сам не розуміє, що сталося. Цей відставник по гарячих слідах наговорив такого, що йому треба думати не про мене, а про свої безрадісні політичні перспективи”, – прокоментував Балога слова Шуфрича.

“Якщо його понесло з вечора п’ятниці без упину: “Богатирьова – погана, Льовочкін – поганий, Янукович йде не туди”, – то напрошується один висновок: із ним щось сталося. Це психічний зрив”, – заявив Балога.

“Що ж до мене, то не збирався, не збираюся і не збиратимуся в МНС. Я вже казав журналістам, що це міністерство може очолити хто завгодно, тільки не Балога”, – наголосив він. І запевнив, що депутати “Єдиного центру” не йтимуть у коаліцію.

За словами Балоги, Сергій Льовочкін (керівник Адміністрації президента) абсолютно непричетний до звільнення Шуфрича. “Зі власного досвіду керівництва президентським Секретаріатом знаю, що на кадрові рішення найвищого рівня глава АП не впливає”, – пояснив він.

Балога висловив жаль з приводу того, що чомусь у пресі так багато обговорюють звільнення одного чиновника, а не, наприклад, Податковий кодекс.

“Сьогодні чомусь актуальним є словесне сміття! Цей екзальтований екс-міністр (Шуфрич – прим. ред.) щодня направо й наліво роздає інтерв’ю, де вигадує все нові нюанси. Подумаєш – зняли якогось одного міністра! Там як мінімум половину треба зняти, бо вони некомпетентні!”, – констатував Балога.

Нагадаємо, 10 липня Верховна рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій. Офіційно причиною відставки став перехід на нове місце роботи – напередодні президент призначив Шуфрича заступником секретаря РНБО.

Джерела повідомляли, що саме Віктор Балога, швидше за все, обійме вакантну міністерську позицію.

Пізніше Нестор Шуфрич повідомив, що Віктор Балога не буде призначений на посаду голови МНС. При цьому він в черговий раз сказав, що саме його крісло було предметом торгу за голоси партії Балоги “Єдиний центр”.

tsn.ua