Закарпаття: На Перечинщині працює православно-оздоровчий табір для дітей

13 липня в чудовому, мальовничому, гірському селі Турички Перечинського району Мукачівської Православної єпархії (УПЦ МП) вже втретє відкрився православно-оздоровчий літній табір «Камо грядеши».
Проведення цього табору стало вже традицією. Відкрився табір урочистим молебнем на початок всякої справи, який очолив високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський. Рівно о 10.00 до села Турички з”їхалися всі юні учасники табору, їхні батьки та численне духовенство, щоб разом помолитися за щасливу і плідну працю на благо Церкви і душ людських.

Назва літнього табору “Камо грядеши” втілила в собі задум його організаторів, який полягав у зміцненні, ствердженні та розвитку духовних християнських принципів моралі та поведінки серед дітей та підростаючого покоління Закарпатського краю. Головний месидж назви – відповідь на питання “Куди ти йдеш, душе моя?” До Бога чи від Бога? Мета оздоровчого табору полягає у якомога ближчому усвідомленні добра і зла, правди й неправди, світлого і темного в житті, як дітей так і дорослих.

Православний оздоровчий дитячий літній табір „Камо грядеши” – це спроба організації дітей різних районів Закарпаття в єдиний дитячий православний табір, з християнським нахилом виховання.
Головними організаторами духовного табору виступили голова єпархіального відділу у справах сім”ї та молоді Перечинського благочиння протоієрей Василій Поп та настоятель храму на честь святої Анастасії Узорішительниці, що знаходиться на території УВП № 9 в м. Ужгород протоієрей Володимир Гуй.

У вітальному слові правлячий владика Феодор відзначив, що цей табір буде проходити щорічно і в майбутньому до нього будуть долучатися діти й інших районів та областей. Владика побажав усім присутнім наполегливої праці і підкреслив, що процес виховання сьогоднішнього молодого покоління дуже складний і нестандартний. Адже сучасний світ з його різностороннім розвитком в багатьох сфер не виховує, а калічить свідомість молодих людей. Наприкінці владика Феодор ще раз привітав всіх з початком табору і призвав на присутніх благословення Боже.

Після молебну владика відправився до корпусу де проживатимуть всі відпочиваючі, ознайомився з умовами проживання та окропив святою водою корпус.

Протодиякон Олександр Монич