На Закарпатті середня зарплата працівників лісової галузі складає 2100 грн.

У вівторок, 20 липня, під головуванням керівника комітету Держлісгоспу України Миколи Шершуна відбулась нарада з лісогосподарниками краю – підсумовували результати фінансово-господарської діяльності за перше півріччя 2010 року. Участь у нараді взяв і голова облдержадміністрації Олександр Ледида.

Серед найпомітніших здобутків лісового господарства – збільшення заробітної плати в середньому на 500 грн. (таким чином сьогодні середня зарплата працівників галузі складає 2100 грн.). Також зросли показники виконання лісозаготівлі в районах та реалізації деревини – 135% та 133% відповідно:

– Результати роботи протягом останніх кількох місяців – позитивні. Разом з тим, реалізувати треба ще багато. З таким великим потенціалом Закарпатське управління лісового та мисливського господарства має стати найкращим у Карпатському регіоні, – зауважив керівник комітету Держлісгоспу України Микола Шершун.

Сьогодні чи не найскладніша ситуація залишається у Буштинському держлісгоспі. Серед проблем лісової галузі – заборгованість із заробітних плат та самовільна рубка лісу (хоча кількість виявлених незаконних рубок в області у 2010 значно менша, ніж минулоріч – 459 проти 575).

Звертаючись до працівників галузі, голова облдержадміністрації Олександр Ледида наголосив:

– Лісогосподарство завжди залишатиметься для області пріоритетною галуззю. Адже у лісгоспах зосереджена сировинна галузь краю, завдяки якій, зокрема, формуються і економічні показники. Запевняю – і обласна, і місцева влада йтимуть назустріч лісогосподарникам у всіх питаннях. Проблеми маємо вирішувати спільно.

На нараді також було повідомлено про кадрові призначення – нових керівників отримали Великоберезнянське, Хустське та Буштинське лісові господарства.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації