У Севастополі влада відмовилася виділити земельну ділянку для будівництва української церкви

Українська народна партія вимагає виділити земельну ділянку для будівництва храму Української православної церкви Київської патріархату у Севастополі з тієї землі, що перебуває на балансі Фонду державного майна України.

Як повідомили у прес-службі УНП, з такою заявою виступив голова Кримської організації партії Олег Фомушкін у відповідь на відмову Севастопольської міської ради виділити місце для будівництва української церкви.

Як альтеративний варіант УПЦ рекомендує Міністерству оборони виділити земельну ділянку для храму УПЦ КП в одному з місць базування ВМС України, які справедливо називають центром українського життя Севастополя.

“Побудова Української православної церкви Київського патріархату у Севастополі має велике значення для більшості українців-місцевих мешканців та значної частини військовослужбовців ВМС України, які вважають себе вірними саме цієї конфесії”, – наголосив голова Кримської організації УНП.

За його словами, в українському флоті військові капелани, які позитивно впливають на весь процес духовного відродження і виховання українських військовослужбовці, є священнослужителями УПЦ КП та УКГЦ.

ТСН