Закарпаття: Спартакіада працівників державних установ зібрала 11 команд

Минулого тижня відбулася обласна спартакіада працівників державних установ, в котрій взяли участь 11 команд, котрі представляли близько 200 учасників.
Спортсмени змагалися з легкої атлетики, футболу, шахів, шашок, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, перетягування канату та сімейні старти. З ужгородської команди ДСО у змаганнях взяли участь 32 представники, у т.ч. одна команда (сім’я Тимощуків) в сімейних стартах, котру представляли троє осіб.

До слова, саме сім’я Тимощуків найкраще представила правоохоронців, виборовши друге місце в змаганнях. У загальнокомандному підсумку охоронці завоювали сьоме місце. Перше місце виборола Сваляви, на другому представники профспілок Хуста, третю сходинку посіла Іршава.

Усім переможцям у загальнокомандному заліку вручено дипломи та кубки, а також грошові нагороди. В особистій участі переможці були нагороджені Почесними грамотами та медалями