Закарпаття: В Ужгороді вартість проїзду у “маршрутках” не збільшиться

“Виконком Ужгородської міськради на прохання приватних перевізників запланував підвищити вартість проїзду в маршрутних таксі міста до 2 гривень…” Після оприлюднення цієї інформації рішучі протести проти необґрунтованого підвищення тарифів висловили представники Української Народної Партії та партії “ВО “Батьківщина”.
Зокрема головою Ужгородської міської організації партії “ВО “Батьківщина” Василем Гнатківим та головою Закарпатської обласної організації УНП Іваном Габором були надіслані звернення до мера міста С. Ратушняка та Закарпатського територіального відділення Антимонопольного комітету України і до Державної інспекції з контролю за цінами з аргументацією проти підвищення вартості проїзду.

На благо мешканців міста Ужгорода, днями, керівництво Закарпатського територіального відділення Антимонопольного комітету України не погодило проекту рішення Ужгородської міської ради, яким передбачалося підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі Ужгорода до 2 гривень. Причину такого рішення в АМКУ назвали відсутність належного економічного обґрунтування для підняття тарифів.

Отож, ужгородці наразі не переплачуватимуть за проїзд, однак, не виключено, що через деякий час перевізники знов зажадають від влади підвищення тарифів. Зі свого боку Іван Габор та Василь Гнатків повідомили, що і УНП і “Батьківщина” в цих питаннях завжди будуть відстоювати інтереси громади.