У Києві на вокзалі просили милостиню мешканка Закарпаття із трьома дітьми

На зупиночній платформі однієї з колій станції Київ-Пасажирський працівники відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Управління МВС України на Південно-Західній залізниці затримали жінку з 6-річною дівчинкою, які просили милостиню у пасажирів.
Як повідомили у СЗГ УМВС України на Південно-Західній залізниці, 25-річна затримана із Закарпатської області, у неї шестеро дітей, віком від 1,5 до 10 років. Проживають вони з чоловіком на квартирі, яку орендують щодобово.

Як виявилось,  жінка вже  близько трьох місяців жебракує на Центральному залізничному вокзалі Києва, незважаючи на неодноразові офіційні попередження правоохоронців.

До цього вона 11 років жебракувала по різних регіонах України.  Скаржиться на скрутне матеріальне становище, дітей не має за що прогодувати, освіти теж – закінчила 6 класів, тому в такий спосіб “заробляє” на життя, ще й змалечку привчає до такої ж “роботи” своїх дітей.

Щодня жінка  брала одного із своїх малюків і йшла “на роботу” – перед цим ходила по вокзалу з 4-місячним хлопчиком. Пасажирам розказувала, що їй бракує коштів доїхати додому в Закарпатську область. Були випадки, коли люди купували їй квитки, вона чемно дякувала,  потім йшла у каси та здавала їх, а гроші забирала на свої потреби. В день вона заробляла  від 200 до 400 гривень. Працювала виключно біля потягів далекого сполучення. Також багатодітна матуся змушувала “просити”, вигадуючи різні байки, свою неповнолітню дочку.

Як повідомила, старший оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС України на Південно-Західній залізниці Ольга Єцкало, наразі стосовно затриманої порушено кримінальну справу   за ч. 2 ст. 304 КК України. Якщо суд визнає жінку винною, їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 10 років. Також буде вирішуватись питання щодо позбавлення матері батьківських прав.