Закарпатські податківці з початку року зібрали до Зведеного бюджету 740 млн. грн.

Напередодні, 22 липня 2010 року, в Ужгороді під головуванням керівника податківців краю Василя Іванчо відбулося засідання Колегії Державної податкової адміністрації у Закарпатській області.
Участь у Колегії взяли керівники підрозділів облДПА та податкових інспекцій області. Основною темою засідання стали підсумки роботи органів державної податкової служби області за І півріччя 2010 року і завдання щодо забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у липні.

Як зазначив Василь Іванчо, у цілому за І півріччя 2010 року до Зведеного бюджету області зібрано платежів у сумі 740,7 млн. грн., що на 4,4%, або на 31,7 млн. грн., більше ніж за відповідний період минулого року. Збір платежів до Державного бюджету склав 300,7 млн. грн., до місцевих бюджетів надійшло 440 млн. грн. податків і зборів. Платникам податків на розрахункові рахунки відшкодовано 41,3 млн.грн. податку на додану вартість.

Голова обласної ДПА особливо наголосив на першочергових завданнях, які стоять сьогодні перед податковою службою. Найперше – вжиття всебічних заходів з метою унеможливлення виникнення підприємств – т.зв. “податкових ям”. Другий, не менш важливий напрям роботи – руйнування схем мінімізації податкових зобов”язань.

Ще одним пріоритетом є робота з платниками податків – підведення їх до розуміння необхідності сплачувати платежі в повному обсязі, що, в свою чергу, призведе до збільшення податкових надходжень, а також до зміцнення партнерських відносин з добросовісними платниками податків.

Василь Іванчо підкреслив, що максимальну увагу слід приділяти покращенню обслуговування платників податків, у місцевих податкових інспекціях повинні бути створені усі сприятливі умови для належного виконання платниками податків своїх обов”язків щодо подання звітності та сплати податків.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області