Чоловік задушив піжамою дружину, яка два роки відмовляла йому в сексі

Чоловік задушив дружину, оскільки вважав, що вбивство – це спосіб захистити себе від жінки, яка відмовляється займатися з ним сексом.

У Ліверпулі 32-річний Брент Мотт задушив піжамою 35-річну матір своїх двох дітей, яка відмовляла йому в інтимних стосунках, а потім посадив тіло в автомобіль, відвіз за місто і інсценував дорожню аварію.

Потім він повернувся додому і зробив вигляд, що вкрай стурбований відсутністю дружини Кейт. Він відправив їй два SMS-повідомлення, подзвонив її матері, а потім відправився в поліцію, щоб заявити про зникнення.

Поліція швидко знайшла автомобіль і тіло вбитої. А спроба Мотта ввести слідчих в оману не увінчалася успіхом. Йому були пред’явлені звинувачення.

На допиті Мотт, пояснюючи подію, заявив, що дружина протягом двох років відмовляла йому в сексі, “перетворивши цим його життя в пекло”. Брент неодноразово скаржився на неї друзям і колегам і навіть придбав для Кейт книги “Більше 1000 правдивих і дивовижних фактів про секс”, “Сексуальні ігри” і “Гарячий секс: 200” гарячих “порад від сексологів”.

Але читання цих книг не вплинуло на ситуацію, і тоді чоловік вирішив убити дружину. Цікаво, що Мотт був упевнений, що в цьому випадку це не вбивство, а просто “самозахист”.

Нагадаємо, нещодавно у місті Антрацит на Луганщині 18-річний хлопець шматком скла розірвав дівчині горло за те, що вона відмовилися він інтимних стосунків з ним.

tsn.ua