Українські легкоатлети везуть з Барселони 6 нагород

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який завершився 1 серпня у Барселоні, українські спортсмени вибороли 6 медалей – 2 золоті, 3 срібні і 1 бронзову.
На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялись Ольга Саладуха у потрійному стрибку та жіноча естафетна команда в бігу 4х100м у складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Марії Ремень та Єлизавети Бризгіної. Остання додала до чемпіонського звання ще й срібну медаль на дистанції 200 м.

«Срібло» також в активі Максима Мазурика у стрибках з жердиною та Наталії Добринської у семиборстві. Третім на фініші забігу на 400м з бар’єрами був Станіслав Мельников.

Ще цілий ряд наших легкоатлетів зупинився за крок до п’єдесталу, посівши 4-і та 5-і місця.

За підсумками першості Європи українці посіли 7-е загальнокомандне місце.
Президент Національного олімпійського комітету, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) Сергій Бубка привітав новоспечених чемпіонів та призерів, тренерський склад та керівництво Федерації легкої атлетики зі здобутими нагородами і побажав нових звершень.