На Закарпатті планують знову запустити Боржавську вузькоколійку

1 серпня 2010 року кілька десятків прихильників «малої» залізниці в неформальній обстановці зібралися на залізничній станції Хмільник для відзначення Дня Боржавської вузькоколійки. Для цього о 9.00 з депо м.Берегово виїхав спеціальний поїзд в напрямку ст. Іршава з групою ентузіастів – членів клубу любителів вузькоколійок Угорщини на чолі з Тібором Бачинським, працівниками залізниці разом з начальником депо Берегово Емеріхом Гейруш та жителями міста Берегова. Невелика група прибула зі ст. Виноградів потягом регулярного сполучення Виноградів – Хмільник відправленням о 8.05 годин. З депо Берегова до ст. Хмільник потяг слідує 1 годину 20 хв., а зі ст. Виноградів до ст. Хмільник – 50 хвилин.

Вибір відзначення Дня Боржавської вузькоколійки має дуже давню історію – офіційно в часи Радянського Союзу в першу неділю серпня  всі залізничники  СРСР відзначали День професійної спілки залізничників. Як згадують старожили – для закарпатських залізничників улюбленим місцем для цього свята ще в 60 роки стала станція Хмільник – поблизу річки Боржава. В найкращі часи для залізниці на свято збиралося до 500 (!!!) залізничників з сім’ями – це були чи не найбільш яскраві дні життя залізниці. Тоді на вузькоколійку надійшли нові польські вагони PFAVAG, які мали внутрішнє освітлення і, за спогадами очевидців, “…ввечері пасажирський потяг з п’яти вагонів був схожий на загадкову гусінь, яка виблискувала світлом квадратних вікон, що рівномірно рухалася в підніжжі берегів поблизу сіл Камянське та Хмільник”. У цей час пасажирське  сполучення Берегово – Кушниця відбувалося найбільш інтенсивно і було забезпечене високим рівнем обслуговування на всіх залізничних станціях та потягах. На залізничній станції Кушниця працювала їдальня, яку добрим словом згадують до цього часу. А на станції Хмільник дефіцитним на той час пивом можна було втамувати спрагу без черги, хоча одночасно на цю вузлову станцію прибували пасажирські потяги Берегово – Кушниця, Виноградів – Хмільник, Кушниця – Берегово.

Ще з радянських часів на профспілкове свято до наших залізничників запрошували і колег з Угорщини, і в часі після розпаду СРСР ентузіасти – любителі залізниць з сусідньої країни в цей день, першу неділю серпня, регулярно відвідують історичну залізницю, яка була збудована за часів Австро-Угорщини за підтримки уряду Угорського королівства. До речі, в Угорщині майже 30 історичних залізниць, які завдяки клубу любителів залізниць мають рекламну підтримку. Традиційно всі вони мають свої “Дні святкувань” і майже як виняток серед них є наша, Боржавська вузькоколійка – вона теж включена до цього списку.

Під час свята на залізничній станції Хмільник учасники зібрались за святковий стіл, де бограч готував начальник депо Берегово Емеріх Гейруш,  а токан з бринзою – голова ГО “Боржавська ініціатива” Денис Добра. За святковим столом гості з Угорщини висловили побажання про необхідність організації  недільного туристичного потягу за маршрутом Берегово – Іршава з відправленням з депо Берегово о 8.45 та прибуттям на ст. Хмільник о 10.00 та наступним слідуванням до ст. Іршава. Відправлення з ст.Хмільник – о 16.00 і прибуттям в Берегово о 17.30. Таким чином жителі та гості м. Берегово зможуть виїхати на відпочинок на цілий день. Таку ініціативу підтримали  присутні жителі міста Берегово і працівники залізниці. Вирішено звернутися до керівництва Ужгородського відділку Львівської залізниці про впровадження такого експериментального маршруту в кінці серпня – на початку вересня.

ГО “Боржавська ініціатива”, Денис Добра, Закарпаття онлайн.БЛОГИ