Школярка заманила власника Lexus на дачу, де йому відрізали голову її приятелі

Дівчина познайомилася з власником Lexus в Інтернеті, заманила на дачу, пообіцявши секс, нагодувала супом з отрутою, а потім її приятелі забили його сковорідкою і лопатою та розчленували.

У Башкирі вбили чоловіка і відрізали йому голову, щоб заволодіти автомобілем Lexus. Жертву заманили на дачу з допомогою 15-річної дівчини. Слідчі вважають, що саме вона задумала і організувала вбивство свого знайомого заради крадіжки його машини.

30-річний потерпілий познайомився з неповнолітньою Каріною в Інтернеті. Знаючи, що у чоловіка є дорогий Lexus RХ-350, дівчина вирішила знайомого вбити, а його автомобіль продати. До здійснення свого плану вона залучила трьох знайомих молодих людей.

Чоловік листувався з коханою протягом декількох місяців. Він вже зустрічався з нею, але близькості у них ще не було. Нарешті, 21 липня 2010 Каріна сказала, що готова до інтимних стосунків. Чоловік приїхав до дачного будиночка 15-річного приятеля своєї пасії, де вже знаходилися всі співучасники злочину.

Дівчина приготувала суп з отрутою і нагодувала ним свого кавалера. Той з’їв тарілку, йому стало погано, він кілька разів втрачав свідомість, але ніяк не вмирав. Коли чоловік вийшов із спальні пити чай разом з компанією, ті вирішили просто забити його на смерть. Вони завдали залицяльникові не менше 20 ударів сковорідкою і лопатою. Потім поклали закривавлене тіло в Lexus і відвезли в лісовий масив. Чоловік був ще живий, коли йому відрізали голову і завдали кілька ножових ударів.

Тіло злочинці закопали на місці, а голову – за кілометр від тіла. Вбивство вони планували на тверезу голову, а здійснювали – теж практично тверезими, випивши всього пляшку горілки на всю компанію.

24 липня мати загиблого звернулася із заявою про зникнення сина до міліції. Вона намагалася додзвонитися йому, але стільниковий телефон був відключений.

В ході розшуків зниклого на узліссі біля однієї з сіл Уфимського району виявили повністю спалений Lexus RХ-350 без державних номерних знаків. Наприкінці липня оперативникам вдалося вийти на передбачуваних вбивць зниклого чоловіка. Ними виявилися двоє жителів Уфи у віці 15 і 19 років, 22-річний житель Юматова, а також дівчина з селища під Уфою. Уфімський районний суд обрав їм запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Як з’ясувалося в процесі розслідування, через 2 дні після вбивства молоді люди вирішили покататися на автомобілі жертви, попередньо знявши держномери. Однак вони не впоралися з керуванням і потрапили в аварію, після чого вирішили позбутися від машини шляхом спалення.

15-річна дівчина, дізнавшись про розкриття злочину, намагалася покінчити життя самогубством. Після допиту підозрюваних було встановлено і місця поховання останків убитого.

Примітно, що загиблий чоловік працював спеціалістом одного з ТОВ, і в нього була зовсім невелика зарплата. Володарем дорогої іномарки він став у 2006 році, коли виграв на тоталізаторі 15 мільйонів рублів. При собі у вбитого в момент фатального візиту на дачу було всього близько 1,5 тисячі рублів.

Додамо, що найстарші із затриманих вже були судимі за корисливо-насильницькі злочини.

tsn.ua