На Закарпатті угорець через контрабандні сигарети позбувся автомобіля “Сеат”

Вчора, 10 серпня, в зону митного контролю митного поста “Астей” Виноградівської митниці заїхав легковий автомобіль марки “Сеат”, під керуванням громадянина Угорщини Д., який слідував із України в Угорщину в приватних справах.
В якості пасажира в автомобілі слідувала з України в Угорщину гр-ка Угорщини Д. При в’їзді в зону митного контролю водій обрав форму проходження спрощеного митного контролю “зелений коридор”. В ході проведення митного контролю, автомобіль було виведено із “зеленого коридору” в “червоний коридор”. В подальшому при проведенні митного огляду легкового автомобіля та особистих речей водія та пасажира було виявлено сигарети вітчизняного виробництва марки „NEXT” з акцизною маркою України в кількості 120 пачок, „VICEROY” – 50 пачок та „LD” – 40 пачок. Виявлені сигарети знаходилися в баку для пального. Доступ до прихованих сигарет став можливий після демонтажу кришки від модуля паливного насосу, що знаходиться під заднім сидінням автомобіля. Виявлені в паливному баку сигарети були герметично обмотані фольгою та поміщені в поліетиленові мішки.

Таким чином, громадянин Угорщини Д. порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, а саме під час проведення митного контролю у нього знаходились товари, які не допускаються до переміщення через митний кордон України та скоїв дії, спрямовані на спробу перемістити через митний кордон України сигарети з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 339/352 Митного кодексу України.

Вказані сигарети та автомобіль загальною вартістю 61992,32 грн. вилучені до рішення суду.

Прес-служба Виноградівської митниці