Закарпаття: Віце-спікер ВР України Микола Томенко відвідав школу-інтернат у Берегові

У п’ятницю Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко разом із Першим заступником Голови обласної ради Закарпатської області Андрієм Сербайло зустрілися із вихованцями та викладачами школи-інтернату м.Берегове Закарпатської області.
Про це повідмляється на офіційному сайті Верховної Ради Україи.

М.Томенко поінформував учасників зустрічі про свої законодавчі ініциативи та вкотре наголосив на необхідності пропагування здорового способу життя та боротьби за підтримку охорони здоров´я. “На жаль, мода на те, що “життя без пива – не життя”, перемагає активний спосіб життя. Це вкрай небезпечно, бо Україна активно втрачає молоде покоління, яке, як фіксують фахівці, не відповідає стандартам здоров´я”, – наголосив він.

Заступник Голови Верховної Ради висловив занепокоєння тим, що в країні і в цьому році не виконуються програми оздоровлення школярів та дітей, а масовий спорт та фізкультура продовжують перебувати у занепаді. “Необхідно вибудовувати стратегію держави у цьому питанні, – зазначив він. – Влада не повинна вдень і вночі думати, як сподобатись керівництву УЄФА у плані підготовки до футбольного чемпіонату “Євро – 2012″, а замислюватись над тим, як зберегти здоров´я дітей та підготувати молоде покоління належного фізичного рівня”.

М.Томенко закликав школярів активніше займатись фізичною культурою та спортом і передав спортивне та туристичне обладнання школі – інтернату.

Зі свого боку, Перший заступник Голови обласної ради Закарпатської області А.Сербайло пообіцяв до першого вересня поточного року передати туристичне та спортивне обладнання більшості шкіл – інтернатів області.

Закарпаття online