Закарпаття: На Чопської митниці виявили партію фірмових плащів, суконь та купальних костюмів на 100 тисяч гривень

Вартість товару, що слідував з Італії до Криму, складає майже 100 тисяч гривень.  Не задекларований та не заявлений при усному опитуванні одяг виявили цими вихідними інспектори митного поста “Тиса” Чопської митниці під час здійснення митного контролю ручної поклажі та мікроавтобуса марки MERCEDES-BENZ.

Власник товару, наш співвітчизник, повертався у мікроавтобусі з Італії до України. До митної декларації він вніс невелику суму валюти та особисті речі. Коли ж митники розпочали проводити огляд багажного відділення мікроавтобуса, виявили три поліетиленові мішки. В них під виглядом особистих речей громадянин України намагався незаконно перевезти через кордон 297 жіночих плащів, суконь, тунік та купальних костюмів виробництва Італії різних торгових марок, розмірів та моделей. За попередньою оцінкою загальна вартість одягу складає 96 258 гривень.

По даному факту працівники Чопської митниці склали протокол про порушення митних правил, а одяг до рішення суду вилучили.

Слід зазначити, що це не перша нелегальна партія товарів легкої промисловості, виявлена на митному посту «Тиса». Тільки за останній тиждень працівники Чопської митниці припинили 14 спроб нелегального ввезення до України одягу, взуття та аксесуарів. Загальна вартість вилученого митниками  товару  складає 650 тисяч гривень, повідомили nedilya.at.ua у прес-служба Чопської митниці.